• VŠETKOVEDKO 2023 a VÝSLEDKY SÚŤAŽE

• VŠETKOVEDKO je celoslovenská vedomostná súťaž pre žiakov 1. – 4. ročníka základných škôl. Obsahuje otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa žiaci doteraz stretli - vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, anglický jazyk, informatická, dopravná, hudobná a výtvarná výchova. V tomto školskom roku sa do súťaže zapojilo 32 076 žiakov z celého Slovenska. Najlepší získali titul Všetkovedko, ostatní si odnášajú titul Všetkovedkov učeň.

Na našej škole sa do súťaže zapojilo 13 žiakov: 3 prváci, 3 druháci, 3 tretiaci a 4 štvrtáci.

Pochvalu si zaslúžia najúspešnejší žiaci v jednotlivých kategóriách:

VŠETKOVEDKO 1 – súťažilo tu 8 611 žiakov na Slovensku.
            Titul Všetkovedko sa podarilo získať 3 prvákom – Nine Garčárovej, Petrovi Faltinovi a Benjamínovi Brejovi.

VŠETKOVEDKO 2 – súťažilo tu 9380 žiakov na Slovensku.
            Titul Všetkovedko sa podarilo získať 2 druhákom – Liliane Teringovej a Jurajovi Knižkovi.                            Titul Všetkovedkov učeň ziskal Michal Ondrejčák.

VŠETKOVEDKO 3 – súťažilo tu 7 700 žiakov na Slovensku.                                                                                Titul Všetkovedko sa podarilo získať 2 tretiakom – Timke Malecovej a Tobiasovi Zajoncovi.                          Titul Všetkovedkov učeň ziskal Dominik Teringa.

VŠETKOVEDKO 4 – súťažilo tu 6 685 žiakov na Slovensku.                                                                                Titul Všetkovedko sa podarilo získať 1 štvrtáčke – Milane Tymecke.                                                                Titul Všetkovedkov učeň ziskali 3 štvrtáci – Jana Bandžuchová, Ema Faltinová a Juraj Ondrejčák.

Všetci súťažiaci si odniesli domov krásne diplomy, ceruzu od Talentídy a víťazní Všetkovedkovia k tomu aj vecné ceny od organizátora súťaže Talentída, n. o., Bratislava.

Blahoželáme všetkým našim šikovným Všetkovedkom a Všetkovedkovým učňom.

Pripravila: Mgr. Mária Brejová, koordinátorka súťaže