• Tekvicový večer

• Jeseň má svoje osobité čaro. Je to obdobie pestrej palety farieb, zberu dozrievajúcich plodov. Čoraz väčšiu popularitu v tomto období má vyrezávanie tekvice. Nezáleží na tom, či niekto uznáva Halloween, alebo vyrezáva tekvicu  pre potešenie. V jedno jesenné popoludnie sme si  spolu s rodičmi spríjemnili večer.  Zorganizovali sme súťaž vo vyrezávaní tekvíc. Žiaci, rodičia, ba i starí rodičia  predviedli svoju šikovnosť, zručnosť, nešetrili fantáziou a výsledkom ich snaženia boli krásne jesenné dekorácie vytvorené z tekvíc.  Víťaz  bol ocenený, no ani ostatní súťažiaci neobišli naprázdno. Boli obdarovaní sladkosťami. Víťazovi – bratom Zajoncovcom srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšiu súťaž vo vyrezávaní tekvíc v budúcom školskom roku.